הבית > תצוגה > תוכן
רכב חשמלי טעינה כבל כבל הקרקע ולאפס את ההבדל
- Jan 21, 2017 -

האם הציוד החשמלי של הציוד החשמלי אינו חלקי מתכת חיים עם חיבור מתכת טוב בין הארקה כדי להגן על הביטחון האנושי. אם אין בה הארקה מגן של ציוד חשמלי, כאשר אי-שם בבידוד של ציוד חשמלי נפגע, הוא לא היה אמור לטעון חלקים ממנו, שעלולים לגרום להתחשמלות.

מכשיר הארקה מגן מחובר כאשר הגוף כאשר נוגע חלקים חיים, עקב ההתנגדות של גוף האדם הוא כ 1000 ω, והתנגדות היא רק 10 ω, הן מקביל וכמעט אפס הנוכחי דרך גוף האדם, ובכך למנוע את התרחשות של הלם חשמלי תְאוּנָה. במעגלים תעשייתיים, איטום מגן מתאים של נקודה ניטרלית לא הארקה של שלושה שלב ארבעה מערכת חוט.

מעגלי הגנה של 0 מתייחסים לתעשייה, המכשיר החשמלי אינו חלקי מתכת טעונים המחוברים לקו אפס במערכת, על מנת למנוע סכנת סבל אנושי של התחשמלות. הגנה על ציוד חשמלי אפס כאשר נזק בידוד, פגז כאשר טעון, קצר במעגל הנוכחי אפס קו נתיבי היווצרות, ציוד הגנה מהירה ואמינה, לנתק את המכשיר.

בשימוש מעשי, הגנה על איפוס יש יתרונות יותר מאשר הקרקע. כאשר מתרחש קצר, לנתק את החשמל כי קו השלב עם עכבה קצרים ניטרלי בין הזרם, קצר חשמלי, מכשירים מגן וזריזות. הגנה אפס עבור הארקה נקודה נייטרלית במתח נמוך שלושה שלב ארבעה מערכת חוט.


זכויות יוצרים © BESEN-Group כל הזכויות שמורות.